Cinsel Eğlence

Vajinal Orgazm Olmak İçin En İyi 13 Seks Pozisyonu

Cinsel Bilim ·
Vajinal Orgazm Olmak İçin En İyi 13 Seks Pozisyonu

2010 yılında yapılan bir çalışmada , kadınların yüzde 67’sinin seks sırasında orgazm taklit ettikleri tespit edildiğinden , kişisel deneyimim araştırmalarla desteklendi . Çalışmanın en ilginç yönlerinden biri, “erkeklerin kadınların orgazmından sorumlu olduğu” anlamına gelen bir “cinsel senaryo” ya suçu sabitlemesidir.

Bu nedenle, lisanslı eğitmenimize göre, görünüşte efsanevi vajinal orgazmı almanızı neredeyse garanti eden pozisyonları keşfetmek için okumaya devam edin.

Vajinal bir orgazm nasıl olur:

1. Deniz Kızı

“Ters inek kız pozisyonunda başlayın. Kızgın kedi pozunda sırtınızı eğin. Bir inek pozunda sırtınızı kavrayın ve dalın. Bu dalışı üç yönde tekrarlayın – ileri, sola ve sağa.” Bu pozisyonlara ilişkin açıklamaların çoğunun yoga terimlerini kullandığını fark edeceksiniz, bu yüzden zaten yoga yapmıyorsanız onları tanımak iyi olur.

2. Sıcak Nokta

“Misyoner pozisyonunda, bacakları omuzlarında olacak şekilde başlayın. Popo ve uylukları sıkın ve serbest bırakın.” Not: Bir kadının sadece uyluklarını ovuşturarak klitoral bir orgazm olması mümkündür, bu nedenle bu hareketi bu pozisyonda yapmak özellikle zevkli olabilir.

3. yanaktan yanak

“Kovboy kız pozisyonunda başla. Kalçanın üzerine bir kalça kalkar. Aşağı kalkar diğer kalçayla kalkar.” Not: İnsanların penil vajinal ilişkide yaptıkları ana hatalardan biri, bunun gibi dairesel hareketler genellikle daha etkili olduğunda ileri geri bir harekete bağlı olma eğilimindedir. Bu aynı zamanda kadın için iyi bir uyluk egzersizidir.

4. Üç Girdap

“Köpek pozisyonunda başlayın. Kalçanızı daire içine alın. Poponuzu sıkın. Sırtınızı eğin ve karın kilidi yapın.” Uddiyana bandha olarak da bilinen karın kilidi  , hatha yoganın merkezinde yer alır ve bir nefes vermenin sonunda midenizden emilmekten oluşur. Açıklama “köpek pozisyonunda” başladığını söylüyor, çünkü adam arkadan giriyor, ancak bu aşağı köpekle karıştırılmamalıdır. Masaüstünde söylemek istersiniz, bu da kemerli bir sırt daha görsel olarak çekici olsa bile, dört ayak üzerinde olmak ve sırtınızı düz tutmak istediğiniz anlamına gelir. Ayrıca pelvik tabanı sıkmak için bacakları bir arada tutmaya yardımcı olur.

5. it iyi gerçek

“Kovboy kız pozisyonunda başlayın. Kalçalar penis başı etrafında 3-4 daire yapın. Tabana kadar aşağı indirin. Altta bir kez itin!” “İt” ile, doğum yaparken vajinanızı atmak anlamına gelirler. Bu kız ile yavaş gitmek önemlidir, çünkü cowgirl pozisyonu en sık penis kırığına yol açan pozisyondur .

6. Kaya Tırmanışı

“Sırtında olduğun ve onun yanında olduğu T şeklinde formasyonla başla. Tırmanma şiddetinde pelvik taban kaslarını üç kez sık. Hafif sıkmalar yap, sonra tırmanışa devam et.” Hatırlatma olarak: pelvik tabanı sıkmak, orta akış idrarını bıraktığınızda yaptığınızla aynı şeyi yapmaktan oluşur. Bu biraz karmaşıktır, çünkü belirli bir sıkma serisi gerektirir: küçük sıkma, daha büyük sıkma, en büyük sıkma, ardından üç titreşimli sıkma ile plato. Durulayın ve tekrarlayın.

7. Tirbuşon

“Önünüzde diz çökmüşken yan yatırın. Bacağınızı omzuna veya kalçasına yerleştirin. Tüm vücudunuzu ve kalçalarınızı ileri ve geri hareket ettirin.” Not: bacağını omzuna yerleştirmek daha görsel olarak caziptir, ancak kalçaya yerleştirmek işleri daha sıkı hale getirir, bu nedenle seçim önceliklerinize göre size bağlıdır. Buradaki kalça hareketi biraz zor ama yan kalaslar yapan herkes dirseğinizde dinlenirken vücudunuzu döndürme fikrini iyi bilecek.

8. AR-GE

“Karnına seninle uzanarak uzan. Bir kalçayı yukarı kaldır, sonra geri indir. Diğer kalçayı yukarı kaldır, sonra geri indir.” Bununla, hizalamanın doğru olması için kalçalarınızın havada olması için bir destek kullanılmasına yardımcı olur ve bir ordu taraması yapıyormuş gibi kalçalarınızı yan yana hareket ettirmek istersiniz. Bu pozisyon hakkında güzel olan şey, serviks ve anüs arasında yer alan hem G-noktasını hem de K-noktasını uyarmasıdır.

9. Yavaş ve Sabit

“Kovboy kız pozisyonunda başlayın. Yavaşça kasıklarının üzerindeki deriyi elinizle gerin. Penisin üst üçte birini alçaltın, sonra tekrar yukarı çıkın.” Not: sonuna kadar gitmek istemezsiniz, ancak sonuna kadar geri gitmek istersiniz. Kovboy kız olduğu için yavaş hareket ettiğinizden emin olun.

10. Gotcha

“Köpek pozisyonunda başlayın. Poponuza girmek üzereyken, poponuzu sıkın ve sırtınızı eğin.” Bu biraz garip, çünkü “Gotcha” olarak adlandırılan nedeni, anal yapmaya çalışırken penisi organik olarak vajinaya kaydırmanın kolay bir yoludur. Ama, hey, yatakta küçük bir şakacı asla acıtmaz…

11. Göğüs Yumru

“Misyoner pozisyonunda başlayın. İleri itildiğinde, sizi arkanıza alın ve göğsünüzü dışarı çıkarın. Her itme ile tekrarlayın.” Bu, iyi donanımlı kadınlar için gerçekten eğlenceli bir şey .

12. Güzellik ve Zarafet

“Kovboy kız pozisyonunda başlayın. Kendinizi ellerinizle destekleyerek geriye yaslanın. İleri doğru hareket ederken dizlerinizi açın. Geri hareket ederken dizlerinizi kapatın.” Hepimiz erkeklerin görsel yaratıklar olduğunu biliyoruz ve bu adam penisinin vajinaya girdiğini görebildiği için harika bir optik sağlıyor.

13. Spiral

Bu özellikle büyük VO için iyidir. “Ters inek kız pozisyonunda başlayın. Penisini spiral bir hareketle aşağı kaydırın. Tabanda kalçalarınızı birkaç kez daire içine alın. Spiral hareketle tekrar yukarı kaldırın.” Bu aynı zamanda seksi bir saç toss şeklinde güzel bir görsel sağlar. Bu konumların biraz çalışma ve sabır gerektirdiğini ve ilk seferinde doruğa tırmanmayacağınızı unutmayın. Her zaman olduğu gibi, partnerinizle özel sınırlarınız ve ihtiyaçlarınız hakkında konuştuğunuzdan emin olun. Ve erkekler: bu sizin için de geçerli, çünkü çalışmalar duygularını ve ilgilerini ifade eden erkeklerin daha iyi cinsel yaşamlara sahip olduklarını gösterdi .

Romantik İlişki Sorunları: Cinsellik
Erkekler Neden Seks Sonrası Uykuya dalar
Evlilik Sonrası Cinsel Hayatınızda Değişenler


Haber Bülteni

Sağlıklı Cinsel Yaşam Hakkında Bilgilerden Haberdar Olmak İçin!